شنبه 18 ژانویه 2020 | 17:03 ب.ظ
رئیس انجمن موسیقی نمایندگی شهرستان اهر معرفی شد
آرخا: روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه با حضور تعدادی از فعالان و اساتید موسیقی شهرستان اهر، رئیس انجمن موسیقی نمایندگی شهرستان اهر معرفی گردید.

آرخا: روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه با حضور تعدادی از فعالان و اساتید موسیقی شهرستان اهر، رئیس انجمن موسیقی نمایندگی شهرستان اهر معرفی گردید.

در این جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهر با تأکید بر ضرورت تشکیل انجمن موسیقی و جشنواره در خورِ حوزه موسیقی گفت: اساتید و بزرگان موسیقی ارسباران با همفکری و همدلی به رئیس انجمن کمک کنند تا شاهد پیشرفت در موسیقی ارسباران باشیم.

الیاس ممی پور افزود: منطقه قره داغ خاستگاه موسیقی عاشیقی است و ظرفیت توانمند در عرصه موسیقی دارد.

وی اظهار کرد: دایره المعارف نهفت اثر استاد وطن دوست و کتب رقصانه و یاد مهتابی اثر استاد دستمالچی آثار ارزشمندی در خصوص موسیقی در شهرستان اهر هستند که امسال منتشر شدند.

رئیس انجمن موسیقی اهر نیز در این جلسه درباره برنامه های این انجمن از جمله؛ بیمه هنرمندان موسیقی، بانک اطلاعاتی دقیق، تکریم بزرگان موسیقی، برنامه ریزی برای تعریف یک جشنواره در شان ارسباران و …توضیحاتی ارائه داد.

سیامک دستمالچی مدیر آموزشگاه موسیقی روح افزا از هنرمندان بنام موسیقی ارسباران و استاد سنتور بعد از طی مراحل اداری از طرف انجمن موسیقی استان به عنوان اولین رئیس انجمن موسیقی نمایندگی شهرستان اهر معرفی گردیده است.

Comments are closed.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی آرخا می باشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد
دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران