دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۵ ب.ظ
آغاز عملیات اجرایی مجتمع آبدرمانی یئل سویی اهر
آرخا: همزمان با هفته دولت پروژه مجتمع آبدرمانی یئل سویی در اهر کلنگ زنی شد.

آرخا: همزمان با هفته دولت پروژه مجتمع آبدرمانی یئل سویی در اهر کلنگ زنی شد.

سوم شهریور همزمان با هفته دولت طی مراسمی کلنگ زنی پروژه مجتمع آبدرمانی یئل سویی اهر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، قائم مقام و معاون سرمایه گذاری  و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی و مسئولان شهرستانی انجام شد.

مجتمع آب‌ درمانی یئل سویی اهر در زمینی به مساحت ۲۵ هزار مترمربع و اعتبار پیش ‌بینی‌شده ۱۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی احداث می شود.

جواد رحمتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم با اشاره به پروژه گردشگری یئل سویی اهر، سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در این منطقه را دارای توجیه فنی و اقتصادی ذکر کرد و با اشاره به موقعیت منطقه ای این پروژه به جهت واقع شدن در مسیر گردشگری و اتصال استان آذربایجانشرقی به استان اردبیل، اجرای این پروژه را گامی مثبت در توسعه گردشگری منطقه عنوان کرد.

وی اظهار امیدواری کرد با همکاری و همراهی ادارات مرتبط شاهد تسریع و تسهیل در اجرای این پروژه باشیم تا این پروژه در موعد مقرر ۱۸ ماهه به مرحله بهره برداری برسد.

Comments are closed.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی آرخا می باشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد
دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران